15 липня 2017
Напевно, у кожного є якісь мрії. Зараз я не про рядові, побутові мрії. А про наївні, дитячі, може трохи недосяжні бажання. Кажуть, якщо чогось сильно хотіти, то воно збудеться, тому я краще запишу. Цим постом я відкриваю нову категорію публікацій про свої такі бажання. Отож, пункт перший мого списку: Pacific Crest Trail (далі PCT):
Trail
Трек
Маршрут
Він же Маршрут Тихоокеанського Хребта, це пішохідний маршрут в США, що починається біля кордону з Мексикою і закінчується біля кордону з Канадою. Це живописний трекінговий маршрут, завдовжки 4279 км (2659 миль), що пролягає системою гірських хребтів вздовж тихого океану. Маршрут проходить через три штати - Каліфорнія, Орегон та Вашингтон. Маршрут Тихоокеанського Хребта Чому саме цей трек мене так зацікавив? Відповідь проста:
  • Він охоплює безліч кліматичних поясів та гірських масивів, що робить його привабливим з точки зору різноманітності ландшафтів.
  • Трек дуже живописний, з точки зору фотографа, це просто рай!
  • Маршрут дуже довгий. "Який же це плюс"? - запитаєте ви. Кожного року на цю стежку виходять тисячі мандрівників, щоб перевірити свої сили, і лише кілька сотень проходять маршрут повністю. Мої прагнення не сильно відрізняються від їхніх. Цікаво, чи зможу я морально витримати це випробування.
PCT
Mountains
ALT
Як я натрапив на це чудо? Мене вразив наступний відоролик:
Я розумію, що це дуже по-дитячому, отак-от, після перегляду ролику, сказати: "хочу". Я розумію, що мені доведеться зіткнутися з рядом складнощів. Але чи не тому це називається мрія? Якщо вас зацікавила ця ідея, можу поділитися інформацією, яку я знайшов в мережі. Можливо, вона буде вам корисною або цікавою.
  • Сайт асоціації PCT
  • Фотозвіт про мандрівку цим маршрутом.
  • Зустріч з Tim Voors , де він розказує і показує, як він пройшов PCT.
  • Відео про мандрівку треком пари.
  • Стаття про те як прокладаються і відновлюються стежки
Деякі фото взяті з статті сайту mashable.com

Категорія:

Мрії

Tеги:

running man running bear