20 березня 2019
Взагалі, я не дуже люблю фантастику, а особливо фентезі. Але є такий жанр як соціальна фантастика. Створюються нові умови та закони, які докорінно міняють життя людей. Зазвичай події відбуваються в близькому майбутньому.

In Time
Час
2011

Час 2011

Цей світ не сильно відрізняється від того що зараз. Але головна валюта тут - час. У кожного є свій таймер, коли він обнуляється - людина вмирає. Відомі актори та гарна гра.

Black Mirror
Чорне дзеркало
2011 -

Чорне дзеркало 2011

Формально це не фільм а серіал, але серії між собою ніяк не зв'язані. Кожна серія це окремі герої, нові актори, новий світ. Кожного разу створюється новий світ в якому відбуваються нові дії. Дуже цікавий проект, гляньте - не пожалкуєте.

Looper
Петля часу
2012

Петля часу 2012

У майбутньому знають як подорожувати у часі. І найефективнішим способом убивства стає відправити людину у минуле, де її убиває кілер...

Repo Men
Різники
2010

Різники 2010

Людство активно використовує штучні органи. Трансплантологія знаходиться у власності однієї компанії що є монополістом на ринку. У них є свої закони та навіть своя поліція. Вони можуть дозволити собі робити жахливі речі, в народі називають "Різники". Головний герой якраз такий.

A Quiet Place
Тихе місце
2018

Тихе місце 2018

Постапокаліптичне майбутнє, в якому вцілілі переховуються від істот прибульців. Прибульці дуже сильні і безжальні істоти, які не бачать, але чудово чують. Єдиний спосіб врятуватися не шуміти...

Children of Men
Дитя людське
2006

Дитя людське 2006

У світі вже давно немає дітей. Людство стало безплідним, чи то екологія у всому винна чи ще якісь фактори. Але ось сталося диво, одна дівчина таки народила немовля. За дитиною починається справжнє полювання. Гарні зйомки і спецефекти.

Idiocracy
Планета ідіотів / Ідіократія
2006

Ідіократія 2006

Гарна сатирична комедія. Головний герой нічим не примітний клерк. Який опиняється в майбутньому де в порівнянні з ним усі виявляються тупішими...

Daybreakers
Воїни світла
2009

Воїни світла 2009

Світ в якому панують вампіри. А люди використовуються як тварини. Люди поступово вимирають, а з ними і вампіри. Люди шукають як боротися з вампірами, а вампіри шукають штучний замінник крові.

Snowpiercer
Снігобур / Крізь сніг
2013

Снігобур 2013

Людство, тобто його маленька частинка рятується під час льодовикового періоду у поїзді з вічним двигуном. Тут так само присутній розподіл на класи і назріває повстання.

Love, Death & Robots
Любов, смерть і роботи
2019

Любов, смерть і роботи 2019

Дуже цікавий проект. В якому зібрані різні за жанром та наповненням короткі анімаційні історії. Серії короткі від 10 до 20 хвилин. Схоже на мультиплікаційний аналог "Чорного дзеркала".

The Matrix
Матриця
1999

Матриця 1999

Культова стрічка, яка викликала фурор у свій час, задавши новий рівень для спецефектів. Сюжет досить не шаблонний, змушує задуматись.

Blade Runner 2049
Той, хто біжить по лезу 2049
2017

Той, хто біжить по лезу 2017

Продовження стрічки 1982 року. Штучний інтелект розвинувся настільки, що уже дуже важко відрізнити людину від репліканта. Головний герой шукає правду, про те хто він.

Приємного перегляду!
Увага: Посилання які я розмістив для скачування, не значать що вам обов'язково качати піратський контент. Просто я люблю і стараюся підтримувати все українське. Я б з Великим задоволенням подивився ці фільми на великому екрані українською, але не все йде в кіно і не все можна купити на DVD чи глянути стімінгових сервісах.

Категорія:

Фільми
running man running bear