12 квітня 2017

Я люблю подорожувати. І коли доводиться мандрувати на довгі відстані я скоріш за все виберу поїзд. Активно подорожувати поїздами я почав не так давно. Ще в студентські роки, невеличка стипендія та знижка на квитки, стимулювала мою жагу до подорожей. Ті часи нагадують мені мою юність і наганяють романтичні відчуття. Так склалося, що я живу за містом, і основним видом транспорту мені служить електричка. Але навіть зараз, якщо вибирати між автобусом і поїздом - я виберу друге. Тому розкажу вам про кілька фільмів, де поїзди є вагомим елементом сюжету.

Snowpiercer
Снiгобур
2013

Snowpiercer 2013

Науково фантастична пост-апокаліптична картина про високотехнологічний поїзд, який служить притулком для вцілілих людей.

Transsiberian
Транссибірський експрес
2008

Transsiberian 2008

Парочка американських туристів подорожують від Пекіну до Москви. Фільм досить колоритний. Автентика суворої і небезпечної Росії витримана. Герої зустрічають іншу подружню пару. Які пригоди і неприємності чекають на них?

Runaway Train
Потяг-утікач
1985

Runaway Train 1985

З віддаленої тюрми посеред Аляски тікають двоє в’язнів. Вони думають що вантажний поїзд - це їх квиток на свободу. Але поїзд стає некерованим. Мова тепер йде вже не про втечу, зараз треба просто вижити...

Emperor of the North
Імператор півночі
1973

Emperor of the North 1973

В часи великої депресії в Америці стало багато бездомних. Історія про протистояння безстрашного бродяги і машиніста поїзда, який готовий на все аби не допустити на свій поїзд волоцюг.

Якщо я пропустив якийсь цікавий фільм, можете написати про нього в коментарях. Приємного перегляду!


Категорія:

Фільми
running man running bear