16 березня 2019

Якось я вже робив схожу публікацію, але фільмів є настільки багато що я вирішив зробити ще одну. Пропоную вашій увазі свою підбірку фільмів де так чи інакше фігурують гори. Або фільмів про життя серед дикої природи. Приємного перегляду

Woman at War / Kona fer í stríð
Гірська жінка: На війні
2018

Гiрська жiнка: На вiйнi

Стрічка що бере за живе, трошки артхаусна драма з елементами комедії. Мені дуже сподобалося, Задіваютсья теми екологічної свідомості, довіри, батьківства.

Jungle
Джунглі
2017

Джунглі 2017

Добре знайомий нам Деніел Редкліфф. Старається щоб його асоціювали не тільки з Гарі Поттером. Гарна картинка, сюжет на реальних подіях, хороша гра акторів. Фільм є досить жорстким, є кілька сцен коли дітей краще прибрати від екрану.

Территория
Територія
2015

Територія 2015

Дія відбувається на півночі радянського союзу. Головні герої - геологи. Я не дуже люблю російські фільми, але цей виключення. Тут поєднується гарна операторська робота, красиві пейзажі, хороша гра акторів. рекомендую до перегляду.

The Mountain Between Us
Гора між нами
2017

Гора між нами 2017

Історія про двох людей, що змушені виживати після авіакатастрофи. Фільм має дві лінії: пригодницьку та романтичну. Думаю буде до вподоби навіть дівчатам.

Brokeback Mountain
Горбата гора
2005

Горбата гора

Фільм не зовсім про гори. Фільм є практично класикою ЛГБТ теми. Але основні дії відбуваються на фоні мальовничих гір Штату Вайомінг.

Wind River
Вітряна ріка
2017

Вiтряна рiка 2017

Стрічка розказує нам як колишній ветеран допомагає у розслідуванні смерті молодої дівчини з індіанської резервації. Місце подій: штат Вайомінг.

6 Below: Miracle on the Mountain
На глибині 6-ти футів
2017

ALT

Головний герой, успішний хокеїст який погубив свою кар'єру і підсів на мет. Він старається зав'язати, але виходить у нього так собі. Якщо ви любите катати на борді або лижах, то вам сподобається це кіно. Але не очікуйте дуже багато.

Hold the Dark
Притримай темряву
2018

ALT

Просякнута містикою трагедія з гарною грою акторів. З точки зору сюжету, не шаблонне кіно і не для задоволення. Гори присутні).

Tracks
Стежки
2013

ALT

Гарна драматична історія про дівчину, що вирішує пройти через австралійську пустелю. Допомагають їй у цьому верблюди. На шляху вона зустрічає різних людей та випробування.

Wrecked
Крах / Катастрофа
2010

ALT

Головний герой приходить до тями в розбитому авто, десь у лісі. У нього є переломи, довкола кілька трупів, а в бардачку револьвер. В нього амнезія...

Le Dernier Trappeur
Останній Звіролов
2004

Le Dernier Trappeur

Стрічка про життя Нормана Вінтера, який, доречі, грає в цьому фільмі самого себе - мисливця на хутряних звірів. В фільмі зображується життя в дикій природі, безліч пейзажів, від яких захоплює дух, різноманіття флори та фауни...

White Fang
Біле Ікло
1991

Біле Ікло

Захоплююча драма про дружбу між хлопцем що приїжджає на Клондайк продовжити справу свого покійного батька, та наполовину псом, наполовину вовком.

А які ваші улюблені фільми про гори? Пишіть!


Категорія:

Фільми
running man running bear