1 березня 2012


Я кось я вже робив схожу публікацію, але фільмів є настільки багато що я вирішив зробити ще одну. Пропоную вашій увазі свою підбірку фільмів де так чи інакше фігурують гори. Або фільмів про життя серед дикої природи. Приємного перегляду

Le Dernier Trappeur

Останній Звіролов

2004

The Revenant

Стрічка про життя Нормана Вінтера, який, доречі, грає в цьому фільмі самого себе - мисливця на хутряних звірів. В фільмі зображується життя в дикій природі, безліч пезажів, від яких захоплює дух, різноманіття флори та фауни...

White Fang

Біле Ікло

1991

Біле Ікло

Захопллюча драма про дружбу між хлопцем що приїжає на Клондайк продовжити справу свого покійного батька, та наполовину псом, наполовину вовком.

Brokeback Mountain

Горбата гора

2005

Горбата гора

Фільм не зовсім про гори. Фільм є практично класикою ЛГБТ теми. Але основні дії відбуваються на фоні мальовничих гір Штату Вайомінг.

Территория

Територія

2015

Територія 2015

Дія відбуваєтсья на півночі Росії. Головні герої - геологи. Я не дуже люблю російські фільми, але цей виключення. Тут поєднується гарна операторська робота, красиві пейзажі, хороша гра акторів. рекомендую до перегляду.

The Mountain Between Us

Гора між нами

2017

Гора між нами 2017

Історія про двох людей, що змушені виживати після афіакатастрофи. Фільм має дві лінії: пригодницьку та романтичну. Думаю буде довподоби навіть дівчатам.

Jungle

Джунглі

2017

Джунглі 2017

Добре знайомий нам Деніел Редкліфф. Старається щоб його асоціювали не тільки з Гарі Потером. Гарна картинка, сюжет на реальних подіях, хороша гра акторів. Фільм є досить жорстким, є кілька сцен коли дітей краще прибрати від екрану.

Wind River

Вiтряна рiка

2017

Вiтряна рiка 2017

Стрічка розказує нам як колишній ветеран допомагає у розслідуванні смерті молодої дівчини з індіанської резервації. Місце подій: штат Вайомінг.

ENLISCH

UKRAINIAN

YEAR

ALT

DESCRIPTION


Категорія:

Фільми